Konto klienta
 Polski 
 
softwarenetz.de - Anwenderfreundliche Software Download kostenlos
 

Pomoc


Jak moge program bezpłatnie testować?

Możecie wszystkie programy całkiem bezpłatnie i bez zobowiązań 30 dni wypróbować. Dopiero potem decydujecie o nabyciu licencji, lub o odinstalowaniu programu.Chcąc program przetestować wybierz wybrany produkt, w przeglądzie i naciśnij przycisk [bezpłatnie ściągnij]. Po zainstalowaniu programu możesz go niezwłocznie używać.


Czy zostaną zachowane dane wprowadzone w wersji próbnej?

Tak, wszystkie dane wprowadzone w wersji próbnej zostaną komplatnie zachowane, nawet po upływie czasu ważności okresu próbnego. Skoro tylko zdobędziecie numer licencji dla tego programu możecie z podanymi wcześniej danymi po prostu dalej pracować.


Jak zamówie wybrany produkt?

Na naszej  Stronie produktów znajdziecie przegląd wszystkich naszych proponowanych produktów. Następnie wybieracie wybrany produkt. Naciskając przycisk  'Zamówić',  następnie wybierz rodzaj przesyłki (Pobierz, lub jako DVD-Box) oraz ilość wybranych produktów wkładając do kosza produktów, lub w kasie zakonczyc.


Jakie mam metody platności?

Tutaj znajdzesz przegląd...


Jak długo ważna jest jedna licencja?

Zakupiony numer licencji pozostaje ważny bezterminowo. Posiadany program z licencją można nawet 40 lat używać i nie ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Przy ukazaniu sie nowej wersji sami decydujecie, o zakupie aktualnej wersji, lub używacie dalej dotychczasowej wersji bazpłatnie.


Stracony, lub nie otrzymany numer licencji...

W każdej chwili możesz zarządac nowego numeru licencji. Potrzebujesz do tego twój adres e-maila, którego używałeś był do dokonania zamówienia.
Tutaj bezpłatnie zarządaj...


Jak ściągnę kupiony program komputerowy

Wszystkie zakupione produkty można w każdej chwili z naszej strony internetowej ściągać i instalować. Wybierz do tego program w produktach i następnie ściągnij przez przyciśnięcie klawisza [pobierz].


Czy aktualizacje programów są bezpłatne?

Aktualizacje są zawsze bezpłatne. Modernizacje do 6 miesięcy od daty kupna.
Różnice między aktualizacją, a modernizacją...


Czy cena zakupu jest jednorazowa?

Tak, cena zakupu jest jednorazowa i bez dodatkowych kosztów. Numer licencji jest ważny bez ograniczenia.

   
Pomoc
Wsparcie
Warunki korzystania z serwisu